younique-3d-mascara-tusas
... Arba pati baisiausia mano bandyta kosmetikos priemonė! Ne tik, kad neturiu pasakyti apie jį nieko gero, minusus galiu vardinti ir vardinti. Nors gamintojai žada netikrų blakstienų efektą, viskas, ką suteikia šis tušas tėra minimalus, kasdienai tinkantis efektas.
Pradėkime nuo to, kad pakuotė atrodo tikrai gana prabangiai, bet už tai, matyt, ir sumokame nemažą kainą, nes naudos iš tušų buvo lygiai 0. Pakuotėje yra du "tušai", viename yra gelis, kitame "plaukeliai", kurie turėtų prilipti ant blakstienų užteptų geliu, bet nė velnio ten niekas nelimpa ir plaukeliai pasklinda ne tik po paakiais, bet ir į akis (tai ypač smagu, kai nešioji lęšius). Norėdama įsitikinti, kad pirmasis kartas buvo gal kiek, hm, nevykęs, bandžiau jį ir antrą bei trečią kartą, bet kaskart pasikartodavo tas pats scenarijus. Ir, kvailiausias dalykas, mano galva, yra tas, kad vis tiek, pirmiausia, reikia pasidažyti įprastu blakstienų tušu (kurį, beje, gelis tiesiog sulipina), vėliau, tepti gelį ir galiausiai tepti tuos "plaukelius". Iš viso, savo grožio rutiną prasiilginau mažiauiai 5 minutėmis, o jei norėčiau dar geresnio efekto (arba daugiau plaukelių ant veido) ir dar ilgiau.
Neradau nei vieno pliuso, likau tiesiog nesupratusi ir pasimetusi bei pikta. 3D technologija, atrodo nemažai žadanti, bet tik ne su šiuo produktu... Galbūt atėjo laikas, vietą užleisti 3D (ar 4D), tušui iš Azijos rinkos? Jei taip nutiks, Jūs pirmieji sulauksite mano atsiliepimo!

3 comments

 1. Milda, nesakyk kad kudiniesi dar pries vestuves?? Toks veidas sulyses ir pavarges atrodo!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, nesikūdinu tikrai :D svoris pats krenta neprašomas :)) o nuotraukoje labai nelaiminga, nes tiek daug tikėjausi ir laukiau, tai va, su pabjurusia nuotaika reikia daugiau nesifotkinti :)

   Delete
 2. Čia azijietiškas tušas? Azijietiški tušai tiesiog pasibaisėtini t.y visiškai nepritaikyti europinei rinkai. Azijiečiai neturi blakstienų, o tie, kas turi, jas tiesias arba augančias žemyn, dėl to visa, kas pritaikyta jiems, visiškai nepritaikyta mums. Gali būti ir 3D ir 4D ir 1000D, azijietiški tušai - ne mums :) Turim puikių prieinamų produktų, tokių kaip L'Oreal ir Maybelline (man asmeniškai jie patys geriausi), tikriausiai juos reikėtų puoselėti ir mylėti užuot ieškojus naujų išmonių :)

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.