raudonos-lupos-golden-rose-matte-lip-cryaon-lupdazis
Kai už lango nuolat lyja, o visos dienos tokios pilkos, joms praskaidrinti dažniausiai renkuosi ryškius lūpų dažus. Šįkart į mano akiratį pakliuvo plačiai internete išgirti Golden Rose matiniai lūpų pieštukai, kurių kaina nesiekia nei 2,5 Eur. Nors jau keletą savaičių akimis sukau ratus apie Nars Matte lūpų dažus-pieštukus, nes atspalvis Cruella tiesiog kviečia mane vardu, bet vis dvejojau, nes nors ir žinau, kad lūpdažis man tiks ir patiks (esu jį bandžiusi ankščiau), bet kaina atrodo kiek nelogiška, lyginant ją su produkto kiekiu. Visgi, Vinted forumo dėka, dėmesį atkreipiau į Nars tolimąjį giminaitį - Golden Rose Matte lūpų pieštuką. Nedvejodama įsigyjau net du atspalvius (Nr. 04 ir 09, kurį matote nuotraukoje), tiesa, abu raudonus, nes kiti pasižymėjo arba tuo bjauriu rusvu Kylie Jenner atspalviu arba visiškai rožiniu, panašiu, į tuos, kuriuos kažkada naudoju mūsų močiutės (toks keistas rožinis ir nude spalvų mišinys). Nors retai pasiduodu įtakai, kurią padaro internete perskaityti atsiliepimai (esu visiškai nepatikli), bet šįkart lūpų pieštukus/lūpdažius tiesiog knietėjo išmėginti, juolab, kad vieno pieštuko kaina nesiekė nei 2,5 EUR. Įdomus faktas, kad sudėtis pieštuko - palyginus visai neprasta.
Po aktyvių bandymų, Golden Rose lūpdažio gal ir nevadinčiau Nars giminaičiu, bet faktas, kad šis pieštukas nesausino lūpų (formulė toks aukso viduriukas, bet labai sausų lūpų savininkėms - tikrai netiks), o spalva išliko ant lūpų ir po valgio - gana įspūdingas (turint omenyje jo kainą). Jokio įkyraus kvapo ar perdėtos kainos ir, greičiausiai vien dėl to, kad šis prekinis ženklas - turkiškas. Rekomenduočiau šiuos pieštukus, jei vis dar manote, kad raudona spalva - ne jums. Taip ne tik įsitikinsite ar jums tinka ryškios lūpos, bet ir išmėginsite savo jėgas, preciziškame lūpų dažyme, kuriame dar ir man, oi, kaip reikia tobulėti! Be to, kadangi tai yra pieštukas (nors vadinu jį tiesiog lūpdažiu), pasidažyti juo nepalyginamai lengviau nei, pavyzdžiui, skystu lūpdažiu. Tad jeigu tik rasite jų pardavime - nusipirkę nors vieną, nieko neprarasite! Greičiau priešingai, gal net gi atrasite.

2 comments

  1. Nuostabiai atrodo!! O kur radai tuos dažus? :)Arba gal bent įsivaizduoji, kur galiu rasti Vilniuje? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ačiū, groži!! :* Dėl Vilniaus, gali būti sunkumų :D Nes Vinted kai užeina manija, tai niekur nieko neįmanoma rasti... bet lyg galima ieškoti tokiuose vietuose kaip švaros prekės ar pan. Jeigu nori, galėsiu atvešti iš Jonavos :D čia pilna!

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.