whats-in-my-handbag
Net gėda prisipažinti, kiek visokio "gėrio" tampausi su savimi rankinėje. Nors dabar ji sumažėjo ir nešiojuosi tik vidutinio dydžio rankinę, už tai grožio priemonių joje, panašu, tik padaugėjo - 5 lūpų produktai, kvepalai, dveji aliejukai, gydantis nagų lakas,o dažnai rankinėje atsiduria ir blakstienų tušas. Per daug? Tikrai taip. Ką galiu dėl to padaryti? Visiškai nieko, nes tai visad nutinka savaime :)
O dabar trumpai apie tai, ką galima rasti viduje. Šiuo metu mylimiausias lūpų produktas Pupa Dot Shock kolekcijos lūpų balzamas, spalva 002 (švelniai rožinė), kaip ir minėjau šiame įraše, nepalieka mano rankinės,  prie jo dar prisijungia ir Bioderma Atoderm balzamas (naudoju jau trečią tūbelę, taip, jis tikrai toks geras), mažytis rožinis kiškutis - tai Tony Moly Petit Punny Gloss bar, kuris taip pat yra lyg vazelinas su spalva. Ar pastebit čia tendenciją? Visi myimiausi produktai - ypatingai drėkina, nes mano sausoms lūpoms tai svarbiausias kriterijus. O mylimiausias visų laikų permatomas blizgesys iš Rituals Eve's kiss yra absoliuti būtinybė! Kai nežinau ko noriu, jis visuomet po ranka, o kur dar jo kvapas... Na, ir paskutinysis, Golden Rose matinis raudonas lūpų pieštukas (apie jį neseniai rašiau čia), toms situacijoms, kuomet po darbo skuodžiu arba į renginį arba kur kitur ir norisi kiek paryškinti makiažą.
Kadangi nemėgstu nešiotis kompaktinių pudrų, į pagalbą atskuba Essence odą matizuojančios servetėlės, kurios nuima blizgesį T zonoje (kaina juokinga, o darbą atlieka su kaupu) ir taip pat atradau gana neblogą maskuoklį, kuris idealiai tinka kasdien, kai prireikia ką nors pamaskuoti - tai Catrice liquid camouflage cream, atspalvis 20.
Galiausiai, lieka du neaiškūs aliejukai. REF aliejukas su arganu, žinoma, skirtas plaukams, kai dienos eigoje jau nebesusitvarkau su jais arba ryte tiesiog pamirštu pasitepti galiukus. O mažas oražinis butelaitis be etikečių, tėra tik nagų odelių aliejus iš Essence. Šiuo metu, kaip tik esu nustojau darytis gelinį lakavimą, todėl nagus lepinu Eveline 8in1 stiprinančių nagų laku (kuris tinkamai naudojant daro stebuklus), o odeles, ankščiau minėtu aliejuku. Vos nepamiršau ir kvepalų, kurių dažniausiai nesinešioju, bet šie man taip nepatinka, kad noriu juos kuo greičiau pabaigti ir įsisgyti kitus. Beje, apie kvepalus išsamiau, taip pat galite skaityti čia.
Rodosi, viskas! Visi seni įrašai liudija apie tai, kad rankinėje turiu tik laiko patikrintus ir pačius pačius mylimiausius gaminius, be kurių kasdien sunkiai išsiversčiau. Savo paslaptį (ar turėčiau sakyti, rankinės vidų?) jau atskleidžiau, o be ko, savo rankinės, neįsivaizduojate Jūs?

4 comments

 1. nice stuff
  visit my blog
  http://www.melodyjacob.com/

  ReplyDelete
 2. Ach, koks fainas mergaitiškas įrašas! Aš šiandien važiuodama suvokiau, kad nors rankinėje esanti kosmetinė super-turbo-multifunkcionaliai universali visoms gyvenimo dienoms, šios neatidariau geras porą savaičių :D Stengiuosi visus grožio ritualus atlikti ryte namuose, tad likusią dienos dalį nereikia nerimauti dėl grožio katastrofų :D Tikriausiai kitaip kalbėčiau, jei kasdien naudočiau ryškius lūpų dažus :)

  ReplyDelete
 3. Tiesa, kokius kvepalus dabar planuoji pirkti? :)

  ReplyDelete
 4. Įrašas tiesiog malonus skaityti! :) Pati turiu Essence servetėles, bet visiškai nelikau sužavėta, todėl dabar nuimti odos blizgėjimą naudoju švarų Beautyblender'į, kuris dar ir gerai sulygina makiažą dienos bėgyje (apie visus jo privalumus neseniai rašiau ir pas save bloge). Taip pat stengiuosi makiažo priemonėm rankinės neapkrauti, nors, aišku, visada gaunasi atvirkščiai:) Su savimi dažniausiai turiu Tangle Teezer šukas, Eveline maskuoklį ir būtinai nors vieną lūpų blizgį (be jo iš namų neišeinu:D ) Beja, labai sudominai blizgiu iš Rituals, jau ne pirmą kartą girdžiu tave jį rekomenduojant, tai gal reiks išmėginti pačiai :)

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.