kovo-mylimiausieji-oriflame-wet-brush-fenjal-pupa-every-day-minerals-kindle-la-roche-posay
Šį mėnesį pagalvojau, kad noriu, jog į "eterį" grįžtų ir mano pamėgta, mėnesio mylimiausiųjų skiltis. Tam, didelės įtakos turėjo ir mano mylimiausias pasaulyje blogas UOGINTAITE.COM, kuriame tokia rubrika - jau tapo įprasta. Kovas prabėgo labai greitai, nes kiekviena diena buvo kupina veiklos, o ir orai po truputį pradėjo lepinti, tad laikas, praleistas prie kompiuterio, sutrumpėjo proporcingai orui. Neturiu labai daug mylimiausiųjų,  tačiau visus viršuje matomus produktus, naudoju kasdien. Tad trumpai apie juos:
Pupa Like a doll Luminys blush (nr. 104) - šie skaistalai su trenksmu grįžo į mano kosmetinę (labai dramatiška). Išties, buvau beveik apie juos pamiršus, bet atėjus šiltesniems orams, ne tik drabužinėje bet ir kosmetinėje atėjo laikas permainoms, tad žiemines spalvas pakeitė šiltesni rožiniai, koraliniai atspalviai. Apie skaistalus kalbėjau įraše beveik prieš metus čia ir jie vis dar tokie pat stebinančiai geri.
Fenjal kūno aliejus - nemanau, kad esu minėjus šį prekinį ženklą bloge. Tačiau, kai vakar, pastebėjau, kad kūno aliejus baigėsi, mano širdis dužo į šipulius ir šiandien pat, po darbo, trauksiu į Kristianą įsigyti naujo. Aliejus puikiausiai pamaitina ir sudrėkina odą, ji tampa neįsivaizduojamai švelni, negan ato, jo kvapas... Oho, jo kvapas yra kažkas tooookio! Žinote, kai gaminiai kvepia kažkuo ir kartu niekuo? Būtent taip yra ir su šiuo aliejumi. Jis man patinka taip, kad įsipaišė į visų laikų, mylimiausių kūno produktų, top trejetuką, o tai jau - rimtas teiginys.
Benefit They are real Push-up akių pravedimas - per daug apie jį nekomentuosiu, nes kaip tik ruošiu išsamų, atskirą įrašą apie mano mylimiausią akių pravedimą. Tai produktas, kuris nepaliks abejingų, vieni jį mylės (tokie, kaip aš), kiti nekęs (tie, kurie ir taip moka nusibrėžti tobulą akių pravedimą). Bet man jis jau ketvirtą mėnesį yra nepakeičiamas.
Kindle Paperwhite 2015tai pats geriausias, ne tik mėnesio, bet ir visų metų pirkinys. Negaliu atsidžiaugti juo nuo tada, kai tik gavau. Beje, nors turiu jį tik mėnesį, jau spėjau perskaityti 6 knygas (ups, turbūt supratote, kodėl įrašai bloge buvo tokie reti...). Jei rimtai, esu greita skaitytoja ir myliu knygas. Begalo. Šiuo metu skaitau tokią, kurią sunku paleisti iš rankų! O vienu prisdėdimu perskaičiau pusę knygos... :) Nepasitikiu savo jėgomis, kaip "knygų kritikė", bet galbūt ateityje parekomenduosiu ką nors ir aš, čia bloge.
La Roche Posay terminis vanduo. Be terminio vandenuko, neįsivaizduojamos mano vasaros ir laikas prie jūros ar gamtoje. Tai pats geriausias draugas jautriai, saulės nualintai, drėgmės stokojančiai odai. Stebuklingas vandenukas puikiai gaivina, malšina raudonį, švelnina odą ir yra tiesiog nepakeičiamas mano grožio krepšelyje. Tiesa, kol Lietuvoje nebuvo LRP rinkdavausi kiek prieinamesnius variantus - Evian arba Avene, labai didelio skirtumo tarp jų nematau, tačiau, kadangi naudoju nemažai LRP gaminių, yra tikimybė, kad tarpusavyje, to paties brando gaminiai, tiesiog geriau veikia. Nors vasara jau netoli, vandenuką naudojau ir žiemą, vietoje toniko. Pastebėjau, kad odai šis žingsnis labai patinka, tad prieš miegą lengvai apipurškiu veido odą ir tuomet tepu aliejų.
WET brush - turint besiveliančius plaukus visi Tangle teezer, Dessata ir panašaus tipo šepečiai tampa tikru išsigelbėjimu. Tik ne man. Nors šepečiai šukuoja gerai, jų šereliai peša taip, kad negaliu kentėti, o dar tas šaižus garsas... Tad ieškodama alternatyvų išbandžiau Macadamia No Tangle, kuris, deja, šukavo tik plaukų paviršių ir Wet brush, kuris tapo mano mylimiausiu šepečiu pasaulyje. Spėjau įsigyti jau ir antrą, nes pirmas po tiek naudojimo (ir iš labai didelės meilės) atrodė taip, kad gėda buvo jį kam nors parodyti. Nors šiuos šepečius gana sunku valyti, jie plaukus šukuoja ypatingai švelniai. Kiti plastmasiniai šepečiai šiems neprilygsta nei iš tolo. 
Pupa Dot Shock lūpų blizgesys - šiam daug komentarų nereikia. Visai neseniai apie jį kalbėjau įraše čia ir čia. Dažniausiai jis net nepalieka mano rankinės ir tapo tikru kasdieniu palydovu, kuris nemanau, kad greitu metu paliks ir mano favoritų pozicijas.
Every day minerals matte mineralinė makiažo bazė - artėjant vasarai supratau, kaip labai aš tingiu, kasdien veidą tepliotis kreminėmis pudromis. Tad dar sausio mėnesį prisisakiau krūva mėginėlių iš EDM ir išsirinkau tą vienintelę, kurią naudoju ir rekomenduoju visiems. Pirmiausia, tai visiškai natūralus produktas, tai, pripažinkime, visuomet yra pliusas. Antra, pasidažyti galima vos per keletą minučių ir trečia, ji ant veido atrodo taip gerai, kad kreminių pudrų nė nepasiilgstu (gerai, gerai, meluoju, Pupa Like a doll pudros pasiilgau dar ir kaip). Žodžiu, mineralinės pudros tapo mano išsigelbėjimu ir atradimu kasdieniame gyvenime. Drąsiai rekomenduoju išmėginti.
Oriflame NovAge regeneruojantis veido tonikas - tai mano rytinis tonikas (LRP vandenuką naudoju vakarais), kuris odą padrėkina ir sušvelnina taip, kad ryte užtenka tik paprasto SPF kremo! T.y. sumažina mano odos priežiūrios žingsnių skaičių, dėl ko aš esu labai dėkinga. Apie jį plačiau kalbėjau čia. Ir taip, jis tikrai toks geras.

2 comments

  1. Labai laukiu Benefit pravedimo apžvalgos!! Super produktai!!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Liko padaryti tik vieną nuotrauką ir įrašas apie Benefit pasieks dienos šviesą!:* taaaip, jei nesi bandžius ko nors labai rekomenduoju!

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.