novage-oriflame-veido-prausiklis-tonikas-renewing-toner-facial-wash
*PR sample
"Oriflame" - prekinis ženklas, dažnai nepelnytai sulaukia kreivų žvilgsnių ir abejonių kupinų minčių. Šįkart noriu šią įsisenėjusią nuomonę, pakeisti. Nors truputį.
Oriflame neseniai pristatė naująją liniją skirtą odos priežiūrai - NovAge, kuri turi tris kolekcijas skirtingoms amžiaus grupėms. Mano rankas pasiekė "NovAge True Perfection", linija skirta 20+ amžiaus moterims. Testavimui gavau visą naująją True Perfection liniją, apie kurią, jau senokai kalbėjau čia, bet du naujieji gaminiai atėmė mano žadą. Gerąja prasme.
Žinant mane, esu išranki iki beprotybės ir mėgstu kiek brangesnę odos priežiūros kosmetiką. Ne tik todėl, kad ji tikrai geriau veikia (išbandžiau ant savęs), bet ir todėl, kad turiu super duper jautrią odą ir rizikuoti nemėgstu. Bet perskaičiusi gaminių aprašymą, sudėtį, neilgai truko prisijaukinti naujuosius produktus.
Pažintis prasidėjo nuo toniko, nes manasis, kaip tyčia pasibaigė. Nedrąsiai perskaičiau etiketę, pakuotės gale, kuri skelbė, kad tonikas papildytas alfa - ir beta- hidrorūgštimis (rugštys spartina odos atsinaujinimo procesus ir kovoja su raukšlėmis), todėl yra galima alergijų reakciją. Kiek nedrąsiai jo užlašinau ant vatos ir išlėto tepiau veidą (t.y. smakro šoną), nes tikėjausi graužimo, alerginės reakcijos ir kitų blogų scenarijų. Tačiau nieko panašaus nesulaukiau, o veidui tonikas taaaip patiko! Naudojant ilgiau oda atrodo skaistesnė ir pamaitinta. Be to, toniko kvapas tiesiog kerintis! Kvepia prabanga ir SPA (nelabai moku apibūdinti kvapus, jeigu dar nepastebėjote). Aromatas labai malonus, neįkyrus, o tiesiog užburiantis. Dažniausiai naudoju bekvapes priemones, tad šis kvapas tapo tikra atgaiva. Tiesa, pastebėjau ir nežymų paskeitimą porų dydyje, jos atrodė kiek mažesnės, ne taip pastebimos. Riebiaodėms patarčiau toniką naudoti atsargiai, kadangi jis tarsi drėkina, tad ant viršaus užtepus drėkinančio kremo, bus tikrai per daug, tačiau tai puiki priemonė paruošiant odą tolimesniems žingsniams, mano odos priežiūros rutinoje. 
Prausiklis tuo tarpu, kvepia taip pat nuostabiai, puikiai putoja ir lygiai taip pat gerai atlieka savo funkcijas ryte. Nesu linkusi naudoti tokių švelnių produktų vakare, nes tuomet jaučiu, kad norisi daugiau valymo, bet ryte jis idealus. Švelniai pažadina odą ir palaiko drėgmės balansą odoje, t.y. jos neišsausina. Nors gamintojai žada, kad oda taps matinė, sutikti negalėčiau. Nors rezultatas tikrai vertas dėmesio! 
Gaminių pakuotės paprastos, tačiau tikrai neprastos, kaina prieinama, kiekiai - nemaži... Minusai? Naudojant jau beveik mėnesį, minusų nepastebėjau. Visuomet lieku maloniai nustebinta, kuomet nieko nesitikint iš produktų, jie ima ir mano lūkesčius pateisina su kaupu. Ačiū, Oriflame!

P.S. Dažniausiai, gerai gerai, praktiškai niekada nepuolu fotografuoti produktų vos juos gavusi. Todėl ir šįkart pakuotės, po mėnesio, jau atrodo kiek pasitrynusios. Bet kaip kitaip, aš galiu parašyti nuoširdžią nuomonę apie tai, kas man patinka, jei ne po ilgo testavimo? :) 

2 comments

  1. Man šie produktai taip pat labai patiko. Tiesa, prausiklį tiesiog įsimylėjau, o vėliau pastebėjau, jog jis man pradėjo sausinti odą (nors maniškė riebi) :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. aš jį tik rytais naudoju, tai man pats tas! bet išties nerealūs produktai :) lbai džiaugiuosi, kad atradau!

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.