inhair-kaunas-parduotuve-wella-joico-davines-keune-plauku-prieziura-ghd
Negaliu nė suskaičiuoti, kiek ankščiau vonioje stovėjo šampūnų, aliejukų, kaukių ir kitų nenusisekusių pirkinių. Pradarytų buteliukų skaičius augo, o norimo rezultato - niekaip nepasiekdavau. Žinoma, ir kaip gi galėjau, kai pirkdavau tai, kas labiausiai patikdavo iš aprašymo, kvapo ar net gi (negaliu patikėti, kad prisipažįstu) rekomendacijų internete! InHair parduotuvė - pakeitė mano mąstymą apie tai, ką dedu ant savo plaukų. Tai vieta, kurioje jums nekiš beleko, nes ši parduotuvė skirta profesionalams (ir ne tik, žinoma), kurioje apžiūrės Jūsų galvos odą, nustatys plaukų būklę ir tik tuomet kompetetingai patars bei parinks asmeniškai Jums tinkančius produktus. Net jeigu nesate tikra, ar priemonės Jums tiks, konsultantai tikrai pasidalins savo žiniomis ir patirtimi su Jumis. InHair parduotuvėse rasite Keune, L'oreal Profesional, Joico, Matrix, Davines ir kt. garsiausius plaukų priežiūros brandus. Plačiau pasidairyti, kuo prekiauja InHair galite čia.
Aš popietę praleidau klausydama bazinio seminaro apie GHD plaukų formavimo priemones ir nors jos visos atrodo tiesiog nerealiai, o keletą jų įsigyti norėčiau čia ir dabar, mane stabdo kaina ir... Tai, kad tokio tipo prietaisus (šiuo metu naudoju Babyliss) naudoju nekasdien, o, geriausiu atveju, keletą kartų per porą mėnesių. Bet jeigu kasdien tiesinate/garbanojate/džiovinate plaukus, GHD pasirūpins, kad Jūsų plaukai būtų kuo labiau apsaugoti, nuo neigiamo karščio poveikio. Aš gal ir nesu tinkamiausias žmogus, kuris galėtų papasakoti apie visus GHD pliusus, bet nukeliaukite į artimiausią InHair parduotuvę, kur jus pasitiks savo srities profesionalai ir atsakys į visus Jūsų turimus klausimus.
Na, o mano tolimesniuose planuose, artimesnė pažintis su vienu ar keliais prekiniais ženklais iš InHair. Savo mintimis bei pažintimi, būtinai pasidalinsiu ir su Jumis!

Beje, čia labai greitas, kelių minučių rezultatas ir ant mano plaukų, naudojant GHD plaukų garbanojimo prietaisus. Paprastas ir lengvas rezultatas, nenaudojant jokių papildomų priemonių :) Tiesa, nuo apšvietimo plaukai atrodo gerokai, geltonesni ir spalva labai jau netolygi, bet jau greit keliausiu į kirpyklą, o nepaisant to fakto, rezultatas man tikrai patiko!

1 comment

  1. Mmm, kaip gražiai sutvarkyti plaukučiai! :)

    http://kanarele.blogspot.lt/

    ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.