c-vit-radiance-facial-glowing-fluid-sesderma-vitamin-c Esu didelė vitamino C gerbėja kosmetikoje. Mano grožio rutinoje privalo būti nors vienas produktas, pripildytas vitaminu C. 
Vitaminas C yra laikomas vienu efektyviausiu kosmetikos komponentų. Jo dėka išsprendžiama daug odos problemų (aknė, odos foto senėjimas, pigmentacijos sutrikimai). Taigi, vitaminas C odai teikia maksimalią naudą - stiprina odos kapiliarus, skatina odos regeneraciją, slopina melanino gamybą, šviesina odą. Be to, vitaminas C skatina kolageno. Šio baltymo dėka odoje surišama ir išlaikoma drėgmė, to pasekoje užkertamas kelias raukšlėms bei dehidratacijai, oda tampa elastingesnė, atstatomas jos stangrumas. 
Pastarąjį pusmetį naudoju Sesderma C-Vit švytėjimo suteikiantį fluidą, kuris rodo tikrus ir pastebimus rezultatus. Oda atrodo švytinti, pigmentinės dėmelės tapo gerokai mažesnės, na, dėl foto senėjimo komentuoti gal ir negaliu, bet apskritai, oda - tikrai tapo elastingesnė ir savaime atrodo geriau. Konsistencija gana lengvai, užtepus fluido per minutėlę odą jį gerte sugeria, nepalikdama jokio lipnumo, tik gana gaivų, citrusinių vaisių aromatą. Tiesa, fluidą naudoju tik vakare, nes saldus apelsinų ekstraktas atlieka švelnų šveitimą, pašalina negyvas ląsteles ir skatina jų atsinaujinimą. Jei kartais norisi papildomo spindesio ryte, tuomet tepu didesnę SPF veido apsaugą nei įprastai, nes visgi produktas gali sureaguoti su saule ir palikti pigmentinių dėmių, todėl dėl naudojimo, vertėtų pasikonsultuoti su kosmetologe. 
Sudėtyje ne tik gausu vitamino C, bet ir apelsinų pigmentų, kurie prideda odai švytėjimo, suteikdami sveikos ir spindinčios odos išvaizdą. Šį fluidą, pasirinkau dėl to, kad oda kasdien yra veikiama taršos, vėjo,  miego stokos, streso ar kt. dirgiklių, kurie atsispindi mano gyvybingumo stokojančioje odoje. Nors situacija dabar jau pasikeitusi, šis produktas tapo tiesiog būtinybe. Visgi, prisipažinsiu, kad pabaigus šį fluidą, nusižiūrėjau tos pačios serijos liposominį serumą. Bet gaminių su vitaminu C, atsisakyti nežadu!

4 comments

 1. Geras, skamba labai įdomiai! Kur pirkai? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pirkau pas kosmetologę, brangioji :) Ji ir parekomendavo visa šią liniją!

   Delete
 2. Paskaičius užsimaniau išbandyti! Ačiū, už gerą apžvalgą :)

  ReplyDelete
 3. Tikrai labai, labai rekomenduoju :) Vienas geriausių produktų bandytų per eilę metų.

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.