benefit-push-up-lineri-akiu-pravedimas Jei dažnai naudojate posakį, kad turite dvi kairias rankas ir negalite nusibrėžti net padoraus akių pravedimo arba nuolat skundžiatės, kad visi akių pravedimai atsiduria ant vokų ir dienos eigoje tiesiog dingsta - šis įrašas kaip tik Jums. Aleliuja, grožio dievams, pagaliau atradau TĄ vienintelį, kuris katės akių procesą padarė ne tik pakenčiamu, bet netgi lengvu. Ar tai realu? Dar ir kaip su Benefit Push-up lainerio pagalba.
Pradėsiu nuo to, kad tai - inovacija, kuri laimėjo ne vieną grožio apdovanojimą ir buvo pavadinta, geriausia grožio naujove, vos jai pasirodžius. Iš esmės, su šiuo laineriu, nebus jokio aukso viduriuko: arba jis patiks arba ne. Kiek galiu sugalvoti, rinkoje tik Benefit siūlo tokio tipo produktą, visi kiti pravedimai - tradiciniai, t.y. flomasteriai ar plunksnelės, tačiau Push-up laineris tuo tarpu, yra kirstas ir pasukus priemonę apačioje, viršuje "išteka" gelis. Niekada nepiešiu su visu pasirodžiusiu geliu, didžiąją dalį jo nuimu ant plaštakos ir tuomet imuosi meno, įvaldyti tobulas katės akis.
Stebuklingojo galiuko dėka, nusipiešti tiesią, storesnę ar plonesnę liniją prie pat blakstienų augimo linijos - tikrai nesunku, nes galiukus, kaip ir minėjau, yra kirstas ir plokščias, tad laviruoti pravedimu tampa labai lengva. Ir, geriausia dalis, kuri nusipelno visų pasaulio pagyrų - lainerio išsilaikymas - nerealus! Kiek kartų užsimiršusi tryniau akis, kiek kartų naktinėjau su idealiai atrodančiu laineriu (kai net šešėliai jau buvo kažkur dingę) - jis visuomet vietoje, o tai ypatingai įvertins riebios odos turėtojos. Deja, su šiuo pliusu, atslenka ir vienas minusas - jį gana sunku nuvalyti, tačiau su užduotimi puikiai susitvarko aliejinis akių valiklis (aš naudoju L'elbolario), tad viskas yra įveikiama su gerai parinktomis priemonėmis. Ir, paskutinysis mano pastebėjimas, su pravedimu reikia dirbti gana greitai, nes kai jis nudžiūna, tuomet jį pataisyti bus velniškai sunku! Bet perpratus sistemą, tai neturėtų tapti problema.
Kaina, šiuo atveju, atitinka kokybę. Priemonė neuždžius, kaip dauguma kitų, naudojasi begalo ekonomiškai (abiems akims dviejų pasukimų daugiau nei pakanka), bet turėkite omenyje, kad jeigu esate įvaldę paprastą akių pravedimą - šis greičiausiai Jums nepatiks. Tačiau jei vis dar manote, kad nusibrėžti tobulą pravedimą - misija neįmanoma, būtinai rekomenduočiau išmėginti. 

P.S. Pakuotė nuo didelio naudojimo jau kiek pasitrynusi, bet tai tik įrodymas, kaip dažnai aš jį naudoju:) 

3 comments

 1. yeah, its nice
  http://www.melodyjacob.com/

  ReplyDelete
 2. Aaaa, kaip tik Essence laineris pasibaige - eisiu medziot sito!:D :))

  http://kanarele.blogspot.lt/?m=1

  ReplyDelete
 3. Aš tai myliu visus lainerius, man ir Essence tiko (naudoju jau virš metų tą pačią pakuotę), ir pupos laineris nepakartojamas.. Gavau dabar Oriflame The One naujieną, flomasterinį lainerį - stebėtinai nerealus, visą Mados Savaitės renginį Rygoj atlaikė :)
  O labai noriu nuotrauką su šiuo laineriu Tavo pamatyti!! :)

  Bučkiai!!

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.