Bourjois-rouge-edition-velvet-geriausi-skysti-matiniai-lupu-dazai Lengva tekstūra, maloni, lūpų nedžiovinanti konsistencija, fenomenalus išsilaikymas ir matinis, ryškus pigmentas – viskas, ko gali reikėti idealiam lūpdažiui. Bourjois Rouge Edition Velvet dalinasi, pirmą vietą mano širdyje ir kosmetinėje (kartu su Pupa i’m mat lūpų fluidu). 
Tai lūpdažis, kuriuo galiu pasikliauti visose gyvenimo situacijose, nesvarbu ar tai būtų eilinė diena darbe ar kokia ypatingesnė proga. Bourjois genialiai išdirbo lūpdažio aplikatorių bei pačio produkto formulę, nes jų dėka, pasidažyti lūpdažiu nereikia nei pieštuko nei ilgo ir kruopštaus aplikavimo. Dažniausiai esu linkusi įsigyti ryškias spalvas (rožinius bei raudonus atspalvius), tačiau šįkart norėjau tobulo rožinio atspalvio kasdienai (prisipažinsiu, kad tobulos spalvos vis dar tebeieškau), bet Pink It Off pavergė mano širdį! Negaliu pakęsti to baisaus rudumo lūpdažiuose, kuris Kylie Jenner dėka, dabar karaliauja praktiškai visur. Taip, rusvi atspalviai tikrai nerealiai žiūrisi ant kitų merginų,bet man, pasakysiu labai jau švelniai, jie visiškai netinka.  Esu šviesi, švelnių bruožų ir dar turiu strazdanų, tad rusvi atspalviai tarsi iškreipia balansą mano veide ir atrodo tiesiog ne taip, kaip turėtų. Tad vietoje jų, visuomet renkuosi rožines spalvas, su kuriomis jaučiuosi geriausiai. 
Bourjois Rouge Edition Velvet - mano saugus pasirinkimas. Tiesa, įdomu tai, kad geriausiai laikosi ryškiausia rožinė spalva - Pink Pong (nuotraukoje kairiausia), Pink It off - nude rožinė spalva (nuotraukoje viduryje), tapo mano mėgstamiausia kasdienai, o raudona (pati dešiniausia - Personne ne Rouge), deja, iš šių trijų - mane labiausiai nuvylė, nes reikia tepti keletą kartų, kad pasiekčiau norimą rezultatą. 
Nors ir turiu pakankamai sausas lūpas, lūpdažiai nesukelia jokio diskomforto jausmo, net su jais prabuvus ir visą dieną. Vienintelė mano turima pastaba, ta, kad aplikuojant lūpdažį antrą kartą (jie kiek pasitrina lūpos viduje po valgio), reikėtų su servetėle švelniai nutrinti odą ar likusį pigmentą ir tuomet aplikuoti. Aš, tuo tarpu, lūpdažį aplikuoju iš naujo tik popiet ir ne dėl to, kad jis blogai atrodo, o dėl jau ankščiau minėtos priežasties, kad jis kiek pasitrina lūpos viduje. Aplikacija - tikrai paprasta, užtepus, lūpdažis nudžiūna per keliasdešimt sekundžių ir pasilieka ant lūpų visą dieną, neištepdamas dantų ar neslankiodamas už kontūrų. 
Jei dar nesate mėginusios - negaliu gailėti gerų žodžių ir rekomenduoju ryt keliauti į artimiausią Douglas ar Drogas parduotuvę bei atrasti šiuos lūpdažius pačioms!
rouge-edition-velvet-matiniai-lupu-dazai

2 comments

  1. Žinok taip ir neišmėginau dar šių.. Kiek tenka nueiti į Drogą, Bourjois stendas visuomet toks baisus ir apšnerkštas atrodo, kad nė nesinori nieko imti į rankas, ar juo labiau pirkti. Ko gero reikės išmėginti :)

    ReplyDelete
  2. Labas, būtų įdomu pamatyti, kaip dažai atrodo ant lūpų, beje, pavadinimą atspalvio tai supainiojai- matyt skambėjo tau taip geriau, tai ir įdiminei taip. :D 10 Don't Pink of It man rodos tas lūpdažis.

    ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.