pilaten-face-mask-pore-strip-koeran-beauty Gerai, gerai, galbūt kažkiek perdedu, tačiau tokio poveikio kaukės dar nesu mėginusi. Likau švelniai tariant, nustebinta ir... Išmušta raudinio. Pasirodo, reikėtų geriau pasigilinti į tai, kaip ją reikėtų naudoti, prieš pradedant tai daryti. Nieko, visi mokomės iš savo klaidų, net ir tokių, po kurių, atrodo, paviršutinio odos sluoksnio beveik nebeliko (vis dar šiek tiek perdedu).
Pilaten - mineralinio purvo kaukė, skirta užsikimšusių porų valymui bei veido atgaivinimui. Gamintojo aprašymu, ši efektyvi ir gilaus veido valymo kaukė panaikina inkštirus, sumažina riebalų išskyrimą bei išvalo odą. Taip pat padeda nuo odos senėjimo ir turint pigmentinių dėmių. Iš visos šios tirados, sutikčiau tik su teiginiu, kad kaukė panaikina inkštirus bei išvalo odą, nes prisiekiu, ją nuimti buvo vienas didžiausių uždavinių, susijusių su visomis mano grožio procedūromis. 
Kaukės konsistencija - gliti, klampi, tad ją tepant rankomis jausmas itin keistas ir nemalonus, o nulupant pasirodė ir labai pažįstamas, t.y. beveik toks, kaip depiliuojant odą. Bet, pritarsiu daugumos nuomonei, plačiajame internete, kad tai tikrai viena geriausių valomųjų kaukių rinkoje. Veidas dar niekada nebuvo toks švarus, kaip panaudojus Pilaten kaukę. Tiesa, padariau klaidą tepdama ją ant viso veido, antrąkart tepiau tik ant nosies, T zonos bei smakro. Ir kaukės nulupimas nebebuvo toks nemalonus, o ir pats procesas užtruko vos keletą minutėlių. Svarbiausia, kaukę tepti ant gerai paruoštos odos, tad ištaikykite momentą po dušo, kuomet odos poros yra atsivėrusios ir yra gerokai lengviau išvalyti viską, kas juose prisikaupę. Tada ir efektas bus maksimalus!
Savo kaukę įsigyjau Groziodraugas.lt parduotuvėje, tačiau antrą kartą ten jos nepirksiu, paprasčiausiai todėl, kad kaina, už vieną mėginėlį, mano akimis, visai nemaža. O mano slaptos super galios (a.k.a mokėjimu gerai naudotis google) dėka, pilną kaukės tūbelę įsigyjau vos už porą dolerių. Sakyčiau, tikras aukso puodas! Beje, mėginėlių pakuotė velniškai nepatogi. Prakirpus ją, ir turint omenyje, kokia nerangi esu, praktiškai pusė pakuotės turinio nukeliavo ant grindų ir pakeliui pasitaikusių drabužių. O masė tokia lipni ir nemaloni, kad ir išplauti ją kažkokia vargo vakarienė. Apart to, jei naudosite atsargiai ir protingai, liksite tikrai patenkintos!

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.