nuxe-travel-kit-caudalie-duo-rose-de-vigno-chanel-coco-rouge-shine-randezvous-ysl-kiss-and-blush
Kiekviena, save gerbianti grožio maniakė, būdama Prancūzijoje, privalo užsukti į nors vieną vaistinę. Juk dižioji dalis dermakosmetikos - būtent Prancūzijoje gimę prekiniai ženklai. Aš tuo tarpu užėjusi į vaistinę krykštavau, kaip maža mergaitė! Viskas taip beprotiškai pigu, kad atrodo, imčiau glėbiais, vyras net krizeno šalia, kol galiausiai nusprendė išeiti palaukti į lauką, nes šis procesas turėjo vykti natūraliai, neskubinamas. 
Nuxe, Ducray, Caudalie, La Roche Posay, Lierac - tai tik keletas ženklų, kurie man buvo patys įdomiausi. Nors jie man nėra nauji ir dauguma jų jau esu mėginusi, bet pamačiusi kainas - negalėjau atsilaikyti. Dabar gailiuosi, kad neėmiau daugiau, bet juokauju, kad prancūzsiškos vaistinės - tik dar viena priežastis grįžti į Prancūziją!
Trumpai apie tai, ką parsivežiau. Nuxe kelioninis rinkinukas - puikiausias pirkinys toms, kurios nori išmėginti produkciją, neišleidžiant didelės sumos. Aš buvau mėginusi visus produktus, esančius rinkinyje, išskyrus blizgančią dušo žėlę, kurią puikiai derinsiu su blizgančiu Nuxe kūno aliejų, apie kurį kalbėjau čia. Drėkinamasis, raminamasis veido kremas, mėginėlis kvepalų (tradicinis Nuxe kvapas), garsusis aliejus, už kurį, abejoju ar yra kas nors geresnio, micelinis rožių vanduo bei kūno kremas. Viskas, ko išties gali prisireikti telpa nedidukėje kosmetinėje! 
Toliau, atėjo eilė Caudalie ir vėl gi, nerealiai gailiuosi, kad nepaėmiau ir jų kelioninio rinkinuko bei matizuojančio veido fluido, bet mano laimei, jų produkcijos galima rasti feelunique, tik aišku, gerokai brangiau... Šįkart nugvelbiau mini rankų kremo ir vazelino derinį. Rankų kremas kvepia rožėmis - subtiliai ir neįkyriai,  o vazelinas - nėra naujiena mano kosmetinėje, tad žinojau, ką perku.
YSL kiss and blush - multifunkcionalus produktas - lūpdažis ir skaistalai viename. Gaivi rožinė spalva, melionų kvapas ir puiki tekstūra, o be to... Tik pažiūrėkit į įpakavimą! Išsamesne nuomone ar verta, tikrai pasidalinsiu kelių savaičių bėgyje ir su Jumis.
Ir, galiausiai, žinoma, kaip gi be Chanel? Chanel Coco Rouge Shine - viena mano mėgstamiausių Chanel formulių, nes ji - labiausiai drėkinanti ir keista, bet labiausiai patinka jos spindesys ant lūpų. Spalva, kartojama jau N kartų - randzevous. Tai vienas mylimiau, visų laikų produktų, be kurio neįsivaizduoju savo kosmetinės.

2 comments

 1. Ach koks baltas pavydas graužia! Laukiam atsiliepimų apie VIKSĄ :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Po truputį sudėliosiu viską! :* Pirmiausia, reikia dar parašyti apie tai ką jau išmėginau :)
   O šiaip tai labai gailiuosi, kad tiek mažai visko ėmiau :( Jau dabar už tai planuoju Caudalie užsakymą iš feelunique :D

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.