vestuviniu-sukneliu-paieska-dziaugsmas-Aida-Kapociute-bridal
Pradėsiu įrašą banaliau nei banaliai, bet visiška tiesa, kad laikas skrieja n e p a s t e b i m a i! Vestuvės pradėjom planuoti kiek daugiau nei prieš metus (na gerai, planuoti skamba gal kiek per daug griežtai, nes tada dar tik buvome išsirinkę datą), o dabar iki jų liko jau beveik mėnuo... Ir aš vis dar negaliu patikėti, kad tai vyksta. Įžnybkit, man kas nors! :)
Susižadėjom prieš kiek daugiau nei du metus Romoje (tuomet, grįžome Kalėdoms į butą, kuriame pradėjome kartu gyventi, ech, sentimentai), apie vestuves anuomet dar nė nesvajojome. Mėgavomės sužadėtinių statusu ir gyvenimu kartu, nesukdami galvos dėl ateities... Iki kol netapome krikšto tėvais. Momentas, kuomet stovėjome prie altoriaus, o kunigas skaitė Šventąjį raštą buvo magiškas. Susižvalgėme su mylimuoju ir žinojau, kad galvojame tą patį... Neklydau, neilgai trukus mūsų pokalbiuose, neatsitiktinai, atsirado ir vestuvių tema.
Planavimu mėgavausi praktiškai visus metus, kol, galiausiai, liko visos smulkmenos, kurioms, rodosi, jau nebėra nei noro nei nervų, jei atvirai. Nepamenu, ar dalinausi bloge trumpu interviu apie mūsų vestuves, kurios vyks Romoje, (kur gi daugiau, jei ne amžinajame mieste, kuriame prasidėjo mūsų istorija?) jau Birželio 15d. Mini interviu galite paskaityti čia.
Vestuvių planavimas užsienyje, atimė tikrai daug laiko ir pareikalavo visų mūsų turimų organizacinių įgūdžių (ačiū Dievui, kad mano vyras į vestuvių planavimą buvo įsitraukęs lygiai tiek, kiek ir aš, todėl visus rūpesčius dalinomės kartu), tačiau net ir dabar žiūrint atgal - nekeisčiau nieko. Miestietiškos, modernios, nedidelės bei klasikinės vestuvės, buvo mūsų tikslas, kurio link ir judame... Ir jau matome finišo tiesiąją. Negaliu sulaukti TOS dienos, kuomet tapsiu žmona. Atrodo, kad niekas neturėtų pasikeisti. Bet pasikeis, galiu tiesiog tai jausti! Naujas etapas - jau visai prieš akis ir aš jau nebeturiu kantrybės jo laukti. Belieka ir toliau, su jauduliuku, kasdien braukyti kalendoriuje dienas.

O Jus, kol kas paerzinsiu su nuotrauka, kurioje vilkiu jau savo suknelę! Stengiausi viską apkirpti taip, kad praktiškai nesimatytų nieko, ir manau, man visai gerai pavyko :)) Gerai, kad neužilgo pilnu rezultatu pasidalinsiu ir su Jumis! Bučkis,x

1 comment

  1. Oi kiek nadaug ir jums ir mums beliko! <3 Ir aš laukiu nesulaukiu!!:))) p.s. man taip pat dar liko nemažai smulkmenų, visiškai ramu manau bus tik po vestuvių...:))

    ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.