Paryžius - niekad nebuvo mano svajonių miestas. Greičiau jau, tai buvo ta vieta, prie kurios norėjau uždėti varnelę "būtina aplankyti" vietų sąraše. Pagaliau, varnelė vietoje ir Paryžius aplankytas!
Triumfo arka, Eliziejaus laukai, Versalis - tai tos vietos, kurios paliko didžiausią įspūdį! Versalis apskritai yra vieta, į kurią galėčiau grįžti ir grįžti (toks jausmas, kad praeitame gyvename tikrai buvau princesė, haha). Be atvirai - Paryžius išpūstas reikalas, tad natūraliai tikėjausi kažko tooookio... Ir nors miestas gražus, bet labiau žavėjausi zona, kurioje gyvenome (prie pat Saint Martin kanalo), nei visomis turistinėmis vietomis. Bohema, laisvė, vietinės kavinės, vynas ir maistas - visai tai paliko didesnį įspūdį, nei surudijęs Eifelio bokštas, kuris pasirodė visiškai komercinis ir netinkantis prie pačio miesto stilistikos. 
Visgi paryžiečiams pavydžiu glaudaus ryšio su menu, nes dienų dienas galima praleisti klajojant muziejuose ir galerijuose. Nors tiesa, Luvru ir vėl sužavėta nebuvau. Galbūt dėl to, kad mėgstu kiek vėlyvesnio laikotarpio meną, kurį buvo galima pamatyti Musee d'Orsay, o Luvras pasirodė didžiulis kratinys visko kas gražu (arba ne...). Be to, buvau pasibėjusi tuo, kad žmonės atkeliavę tūkstančius kilometrų pamatyti Monos Lizos, į ja žiūri per ekraną, o net ne savo akimis. Per penkias, prie paveikslo praleistas minutes, mačiau, kaip žmonės ateina, pasiselfina ir išeina, taip ir neužmėtę žvilgsnio tiesiai, be technologijų pagalbos.
Ar verta aplankyti Paryžių? Taip, be jokios abejonės! Nors tai velniškai brangus miestas, bet paryžietiška atmosfera - tikrai užburianti. Buvo beprotiškai fantastiškai malonu pabėgti keletui dienų nuo streso, kasdienybės ir vestuvių planavimo. Juokavome, kad tai lyg išankstinis mūsų medaus mėnuo! 
Nors planavau daryti vieną įrašą iš Paryžiaus, o kitą iš Disneyland, visgi atsiras ir trečiasis įrašas iš Versalio, nes tai ką pamačiau ten, man buvo sunkiai suvokiami ne tik akimis, bet ir protu.
Pasigrožėkite!
tour-eiffel-paris

4 comments

 1. Koks tu šakaliukas;o ir kokią nostalgiją kelia Paryžius... labai gražu! :*

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha, optinė apgaulė, mieloji! :) taip, Paryžius labai gražus miestas! Aš mielai grįžčiau aplankyti ten dar esančių muziejų, nes visiems neužteko laiko :(

   Delete
 2. Gražios nuotraukos:) Beje, tikrai Mona Lizos neeksponuoja gyvai? Kai lankiausi prieš kelis metus, ji buvo aptverta, tačiau gana arti galėjai ją apžiūrėti.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, Paryžius fotogeniškas miestas, tik tiek, kad visi jo kampai ju nutrinti turistų fotoaparatų :)
   Mona Liza tikrai eksponuoja gyvai ir dabar, tačiau dauguma žmonių, tik prieina nufotkina ją telefonu/planšete/kt. ir net neužmeta žvilgsnio gyvai, svarbiausia, žiūri kaip nutotografuoti :D

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.