Londa-professional-sampunas-galiuku-balzamas-visible-repair-impressive-volume
*PR samples
Londa Professional - prekinis ženklas, rinkoje egzistuojantis jau dešimtį metų (esu beveik įsitikinusi, kad vaikystėje mama tikrai naudojo Londa priemones ar bent jau plaukų dažus), todėl faktas, kad vos prieš mėnesį pirmąkart išbandžiau jas ir aš, mažų mažiausiai keistas.
Pažintį pradėjau nuo šampūnos skirto greitai besirebaluojantiems plaukams iš žaliosios linijos arba kitaip "Impressive volume". Kadangi šampūnas papildytas citrinmedžio ir bambuko ekstraktais kvapas labai subtilus ir vos juntamas, o švaros jausmas - garantuotas! Tiesa, nepamirškite, tam, kad gerai išplautumėte galvos odą (ne plaukus, o odą), reikia galvą plauti du kartus. Taip, perskaitėte gerai, du kartai yra būtini! Išgirdus tokį profesionalų patarimą, mintyse tikrai prunkštelėjau, bet šiuo patarimu naudojuosi jau antras ar trečias mėnuo ir pokytis - akivaizdus, plaukai tikrai puresni ir gražiau krenta. Įtariu, kad prie to prisidėjo ne tik pakartotinis galvos plovimas, bet ir šis šampunas. 
Kadangi turiu ne tik greitai besiriebaluojančius, bet ir iš prigimties sausus plaukus (tokie jie buvo dar prieš pradedant šviesinti), tad kita priemonė - tikra būtinybė - tai plaukų galiukų balzamas. Linija "Visible repair" skirta sausiems, pažeistiems plaukams, kitais žodžiais tariant, būtent maniškiams. Džiugu, kad priemonės tikrai sunku padauginti, o galiukai lieka glotnūs ir ne tokie pasišiaušę. Nežinau, kiek tai ilgalaikis rezultatas, bet naudojimosi momentu, plaukai atrodo pamaitinti dėka balzame esančių šilko proteinų bei migdolų aliejaus. Nedidelį kiekį produkto galima tepti tiek ant sausų, tiek ant šlapių plaukų (kas ypatingai patogu esant paplūdimyje). Ir, pastebėjau, kad kombinacijoje su šampūnu bei purškiamu kondicionieriumi, balzamas savo funkcijas atlieka nepriekaištingai.
Ar galima teigti, kad mano pažintis sėkminga? Žinoma, nes abu produktus naudoju kaskart plaudama galvą ir per mėnesį, nei karto nepagalvojau, kad galbūt reikėtų išmėginti ką nors naujo... O tai jau šis tas! 
Nors šįkart įrašą skyriau išimtinai Londa Professional priemonėms, nepamirškite, kad vasarą plaukams apsauga nuo saulės yra lygiai tokia pat gyvybiškai svarbi, kaip ir jūsų odai. Ar jau radote būdų kaip apsaugoti plaukus nuo saulės, jūros druskų ar chlorido daromos žalos? Jeigu ne, pažadu, kad jau greitu metu rekomenduosiu net keletą, laiko patikrintų priemonių. xx

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.