Atrodo, kad asmeniški, nuoširdūs ir iki skausmo atviri įrašai mano bloge, tampa dažnesniu reiškiniu, nei norėtųsi. Prisipažinsiu, kad visos permainos vykstančios gyvenime, kad ir kokios fantastiškos jos bebūtų, atima visą mano laiką ir visą dėmesį. Iki mūsų lėktuvo į naująjį gyvenimą Maltoje, liko vos 4 dienos: darbo bei gyvenamosios vietos paieškos (beje, viską jau turime! na, bent jau beveik viską), paskutiniųjų projektų Lietuvoje užbaigimas bei kiti rūpesčiai, užėmė mano prioritetų sąrašo viršūnėlę, tad blogas liko kažkur gale... Norėjau sulaukti momento, kuomet vėl turėsiu laiko ir įkvėpimo čia rašyti ir, jaučiu, kad vėl grįžtu į šį žaidimą! 
Jeigu skaitote mano blogą jau ilgesnį laiką, žinote, kad vestuves oficialiai atšventėme prieš daugiau nei savaitę, o jausmas toks, kad tai buvo vakar. Joms atidavėme visas jėgas, ko pasekoje, mūsų diena (2016.06.15) buvo tobula iki smulkmenų! Viskas praėjo dar geriau nei galėjome tikėtis, kiekvieną akimirką norėjosi išgyventi net ne 100 procentų, bet visais 200 procentų! Atrodė, kad tądien paroje tiesiog trūko valandų, nes norėjosi, kad ji tęstusi ir tęstusi... Buvo beprotiškai jautru, neišvengta ir ašarų, šypsenos visą dieną neapleido mūsų veidų, o kartais atrodė, kad visoje Romoje buvome tik mes dviese, nes išorinis pasaulis tiesiog ištirpo. Ir nors prieš vestuves nervinausi dėl paskutinių štrichų, vos atskridus į Romą, visas nerimas dingo ir liko tik labai malonus jaudulys, tačiau tuo pat metu, širdį užliejo ramybė... Tą akimirką supratau, kad mūsų sprendimas vestuves rengti būtent čia, buvo teisingas ir, viskam praėjus, galiu pasakyti, kad reikia svajoti atsargiai, nes visos svajonės pildosi. Mūsiškė išsipildė su kaupu! 
Nuotraukų iš mūsų fotografo - dar neturime, bet dalinuosi momentu, kurį užfiksavo kitas, mūsų atsitiktinai sutiktas, fotografas. Jeigu norite pamatyti daugiau nuotraukų, keliaukite tiesiai į mano Instagram paskyrą (@mildutep), nes nuotraukos vis dar greičiausiai atsiduria būtent ten! Dar vertėtų sekti mane Instagram ir dėl to, kad Malta - velniškai fotogeniška šalis ir turiu įtarimą, kad nuotraukų bus tikra gausybė! O aš kol kas, keliauju pradėti dėtis lagaminą, nes sutalpinti visą gyvenimą į 30kg. vis dar nėra pati lengviausia užduotis, mums merginoms, chichi :) 

P.S. Šią savaitę jus dar būtinai palepinsiu paskutiniuoju įrašu iš Lietuvos ir, kartu, galėsime pradėti naują etapą, saulėtoje Maltoje! Bučkis xx

10 comments

 1. Labai dėl Tavęs džiaugiuosi :))) tiksliau, dėl JŪSŲ! Tik nesustok rašyti ir tuo labiau, tokių mielų straipsniukų :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, Patricija! Nesustosiu :) reikėjo tiesiog šiek tiek laiko, kad pailsėčiau tiek fiziškai tiek psichologiškai, nes daug pasikeitimų užgriuvo vienu metu :)

   Delete
 2. Amazing picture! love the hair and dress.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you, Rachel! I loved both my hair and my dress too :)

   Delete
 3. Jau buvau pasiilgusi tavo įrašų! Džiaugiuosi, kad ir vėl rašysi dažniau, taip pat sveikinu sukurus šeimą!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, mieloji! Džiaugiuosi ir aš, kad vėl jaučiu tam norą :) Čia mano kampelis, mano mažas pasaulėlis, kuriame vis tiek norisi dalintis gerais dalykais!

   Delete
 4. Sveikinimai jusu naujai seimai! Saunus straipsniukas ir nuotrauka :) atradus si bloga negaliu nustot skaityt-matosi,kiek darbo,nuosirdumo,profesionalumo ideta. Lauksiu tolimesniu irasu! Kristina

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kaip smagu, ačiū labai už sveikinimus ir tokį komentarą! Negaliu nustoti šypsotis :)

   Delete
 5. Sveikinu tave iš visos širdies, Milda!! Ir su nuostabiausia švente, ir su naujais pokyčiais, kurie, tikiu, tikrai atneš į gyvenimą naujų spalvų:)) Būk laiminga, o aš laukiu naujų įrašų, kurių tikrai buvau pasiilgus;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū labai!!!:) Taip viskas nauja ir begalo įdomu :)
   O įrašai stabilizuosis tuomet, kuomet turėsiu ir normaliai veikiantį internetą :)

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.