view-from-the-roof-san-gwann-sliema
Vaizdas nuo mūsų stogo... Vieta skirta visiškam atsipalaidavimui.
Tema "Gyyvenimas pastaruoju metu", kažkodėl atrodė nebetinkamas sekmadienio įrašams... Nežinau, galbūt #gyvenimasMaltoje geriau atskleidžia įrašo esmę (bent jau mano mintyse), tad dar nesu pilnai apsisprendusi, kaip tiksliai įrašai vadinsis, nors realiai, esmė nuo to, juk nepasikeis, tiesa?
Savaitė prabėgo žaibišku greičiu - naujas darbas, naujas butas, naujas ritmas. Kartais reikia tiesiog minutėlės, kad spėčiau priprasti prie visų pasikeitimų, bet nesunku rasti ir 5 minutes poilsiui, kuomet dirbi per gatvę nuo jūros (nuotraukia kairiajame kampe). Penktadienį, eidama iš darbo, pirmąkart susimąsčiau, kad man tikrai patinka tai, ką čia bandome sukurti... Nors dar tik pati pradžia, ir, tikiu, kad visi įššūkiai dar prieš akis, bet po truputį pradedu suvokti, kad Malta - mūsų namai. Galų gale, namai juk ne vieta, namai - tai jausmas, o kol kas mums čia gera. Nepasimetu ir tuomet, kai žmonės klausia, kiek planuojate čia likti? Na, metus tai tikrai, gal ir dvejus, o gal tiek, kiek jausime, kad čia mums gera... Juk niekada negali žinoti, kas ir kaip pasisuks :) 
O praėjusi savaitė atrodė maždaug taip: vakarienė su draugais, beach party, kraustymasis ir daug daug darbo! Kuris, beje, patinka taip, kad net neįsivaizduoju, po kokia laiminga žvaigžde gimiau, kad patekau į tokią vietą (tfu tfu tfu, kad tik neprisišnekėčiau), bet jau dabar jaučiu, kiek patirties įgausiu ir nekantrauju išmokti visko, ko vadovas yra pasiruošęs mane mokyti. 
Su tokia pozityvia nuotaika pradedam ir kitą savaitę! Beje, dabar turiu ypatingai daug minčių ir viena jų, galbūt jau kitą savaitę pasidalinsiu ir su jumis.. Išduosiu paslaptį, kad ji susijusiu su vegetarizmu. Iki greito, x

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.