Malta-sliema-balluta-bay-beach
Praėjo beveik 5 mėnesiai nuo paskutiniojo tokio tipo įrašo, kiek daugiau nei trys savaitės nuo vestuvių ir dar dešimt dienų nuo tada, kuomet mūsų gyvenimas apsivertė 360-ties laipsnių kampu, o šypsena vis dar nepalieka mūsų veidų. Kad ir kaip baisu viską pradėti kitur, kartais tereikia pasitikėti savo jėgomis ir viskas, kažkokiu magišku būdu, sugula į savo vietas... Ankščiau ar vėliau.
Pirmasis įspūdis apie Maltą, buvo labai prieštaringas, važiuojant taksi iš oro uosto, visur mačiau tik apgriuvusius namus, kone nudegusią gamtą bei stiprų arabišką motyvą, visur, kur žvelgiau. Tačiau, kuo toliau, tuo labiau pastebiu, kad arabiškos kultūros prieskonių čia liko minimaliai, nes europiečiai ir britai, pakankamai stipriai užvaldė salą, o miestai, kuriuose gyvenam ir  leidžiam laisvą laiką (St. Julians, Sliema, San Gwann) primena tiesiog paprastus, bet velniškai gražius europinio lygio kurortus. Atstumai tarp jų tokie maži, kad net kelia šypseną, tačiau įstrigus kamštyje du kilometrus gali tekti važiuoti nemažiau nei 20 minučių... Ir nors dar gerokai per anksti rašyti apie gyvenimą čia, Maltoje, bet tikrai ne per anksti pasidalinti nuotraukomis! Kad ir kur nueitum ar pasisuktum, praktiškai visi keliai veda link jūros, kuo, tarp kitko, aš visai nesiskundžiu, ypač vasaros metu.
Visgi, praėjusi savaitė buvo tokia, kokios man ir reikėjo - skirta atsipūsti bei apsiprasti. Turėjome laiko šiek tiek pakeliauti ir pasidžiaugti visais Maltos privalumais (Golden Bay, Mellieha, Comino ir t.t.), tad nuotraukos kol kas dar labai smagios ir labiau primena vaizdus iš atostogų nei mano kasdienybės. Neįsivaizduoju, kuo pasidalinsiu ateinantį sekmadienį, nes pradėjus darbuotis ofise, saulės matysiu kur kas mažiau, haha, tad ir nuotraukos greičiausiai bus kiek nuobodesnės.
Geros ateinančios bei darbingos savaitės, mielieji!
P.S. Mes vis dar kantriai laukiame vestuvinių nuotraukų, kai tik jas gausime, pažadu pasidalinti išsamiu pasakojimu apie tai, kaip vyko mūsų didžioji diena. Nepraleiskit! Ir, jeigu norite būti pirmieji, kurie išvysta visas nuotraukas, sekite mano Instagram paskyrą @mildutep ;)

2 comments

  1. Mildute, kaip gražu! Pasiilgau gyvenimo užsienyje... :))

    ReplyDelete
    Replies
    1. Aciu! ir as buvau pasiilgus :) buvo keista metus laiko leisti Lietuvoje... tad dziaugiuosi visomis naujovemis :)

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.