uriage-hyseac-fluide-spf30-pupa-super-spray-invisible-tanning-hawaiian-tropic-silk-hydration-spf30
*PUPA PR SAMPLE
Esu, švelniai tariant, paranojikė, kuomet kalba pasisuka apie saulę ir jos padarinius odai ar plaukams. Todėl net ir Lietuvoje, žiemos metu, apsauga nuo saulės, vienu ar kitu pavidalu, visuomet atsirasdavo ant mano veido. Prisipažinsiu, kad fotosenėjimas, man (t.y. priešlaikinis odos senėjimas, kurį sukelia kenksmingas saulės spindulių poveikis), todėl nekeista, kad visad apsišarvuoju kantrybe, tam papildomam žingsneliui besitepant kremą nuo saulės, nesvarbu ant veido ar ant kūno.
Apsauga nuo saulės tapo ypatingai aktuali persikėlus į Maltą. Tad nieko nelaukdama paplūdimyje nufotografavau tris mylimiausius produktus, deja, ironiška, bet vienas gaminys iš šio trejetuko, savaitės bėgyje tapo net anti-favoritu ir niekaip negaliu suprasti, kas nutiko. Bet apie viską nuo pradžių!
Nematau jokios prasmės įraše aiškinti, kodėl kremą nuo saulės naudoti yra BŪTINA ir visuomet, nesuprantamu žvilgniu, žvelgiu į jaunas merginas paplūdimiuose, kurios visiškai nesaugo savo odos. Bet trumpai paiškinsiu, ką reiškia tie magiški skaičiukai SPF 6, SPF 15, SPF 50 ir t.t. Indeksas esantis šalia SPF, nurodo kiek ultravioletinių spindulių bus blokuojama ir kiek jų pasieks Jūsų odą.Pavydžiui, SPF 15 odą pasieks 1/15 viso spindulių kiekio, su SPF 30 - 1/30, su SPF50 - 1/50. Vis dar skamba per daug sudėtingai, tad paprasčiau tariant, reikia paimti visą ultravioletinių spindulių kiekį, paversti ji į 100proc. ir padalinti ji iš indekso esančio šalia SPF: 100/15 apytiksliai lygu 7 proc., tai reiškia, kad jeigu naudojate kremą su SPF 15, tai 93proc. bus blokuojami, o 7 proc. vistik pasieks Jūsų odą. Jei kremas yra su SPF 30, tai pateks 3,3 proc. spindulių ir beveik 97proc - ne, ir t.t. Tačiau, svarbu nepamiršti, kad net 2 proc. ultravioleto gali iššaukti odos paraudimą, tuo tarpu 7 proc. visiškai pakanka rimtam ląstelių sužalojimui... Todėl saule reikia mėgauti atsakingai. Grįžtant prie esmės, Maltoje esame jau beveik tris savaites, o aš sėkmingai dar nebuvo nudegus nė kartelio! Ir visa tai, tik dėka PUPA Multifunction Super Spray Invisible Tanning. Pirmiausia, tai bespalvis įdegio purškiklis, kuris ne tik apsaugo odą, bet kartu ir padeda įgauti tolygų įdegį, dėka jame esančios melanino aktyvavimo technologijos. Antra, jis vos papurškus iškart nudžiūna! O kur dar jo kvapas... Kvepia lyg kakava, lyg šokoladu, tiksliai nė nežinau, bet kvapas labai malonus ir neįkyrus. Trečia, purškiklis ne tik suteikia apsaugą nuo saulės, jis minimaliai (tačiau tai vis tiek yra pliusas visą dieną leidžiant paplūdimyje) drėkina odą. Ir, galiausiai, tai multifunkcinis produktas, kurį galima naudoti kūnui, veidui ir plaukams. Taip, perskaitėte teisingai, plaukams! Prieš beveik 5 metus, praleidau savo pirmąją vasarą Romoje (anuomet buvome vos spėję persikelti) ir, deja, mano naivi galvelė, net nepagalvojo, kad baseinas galiniame kieme bei nuolatinis laiko leidimas prie jūros, mano blondiniškus plaukus išailins taip, kad kurį laiką norėsis nešioti skrybeles (o aš jų nešioti nemėgstu, tad tai jau buvo rimta). Nenaudojau visiškai jokių priemonių skirtų apsaugoti plaukus ne tik nuo žalingų saulės spindulių, bet ir chloro ar jūros druskų, kurios, patikėkite mano asmenine patirtimi, plaukus alina siaubingai. Tad šįkart į Maltą atvažiavau apsirūpinus ir PUPA purškiklis tapo viena iš mano kertinių apsauginių priemonių!
Kitas, jau ne pirmą kartą naudojamas favoritas - Hawaiian Tropic Silk Hydration apsauginis losjonas nuo saulės. Patikimas produktas, kurį įsigyjom tik tada, kai pamatėm, kad PUPA purškiklis jau praktiškai pasibaigė, o čia, Maltoje, lengviau buvo rasti Hawaiian nei Pupa. Kvapas fantastiškas, primena pinakolodą ir atostogas viename, susigeria taip pat momentaliai ir nepalieka jokio lipnaus jausmo. Visgi, pasitepus su PUPA, toks jausmas, kad oda net nekaista, tuo tarpu Hawaiian kremas, rodosi, neapsaugo taip stipriai, nes jauti, kaip kimba saulė, tačiau, kažkokiu magišku būdu, visgi ją apsaugo, nes oda - nenudega. Losjonas taip pat gana neblogai drėkina odą, tačiau mūsų su vyru simpatijas laimėjo PUPA, o šis variantas - antras geriausias, iš daugumos bandytų.
Galiausiai, mano didžiausiu nusivylimu tapęs kremas - Uriage Hyseac SPF 30 fluidas mišriai/riebiai odai. Kremo paieškas pradėjau dar Lietuvoje, kuomet mano numylėtasis LRP Anthelios SPF 30 nusprendė baigtis, ir, žinoma, vaistinėje pasijutau nusiteikusi ypatingai drąsiai ir pagalvojau, velniop, juk reikia išmėginti kažką naujo! Taip mano rankose atsidūrė kremas, kuris žadėjo ne tik apsaugoti veidą nuo saulės, bet dar ir matizuoti odą. Per daug gerai, kad būtų tikra, tiesa? Deja, tuo metu visa mano logika kažkur pranyko ir kartu su kremu, mano rankinėje, iškeliavome namo. Po poros savaičių naudojimo Lietuvoje, buvau sąlyginai patenkinta, nepasakyčiau, kad kremas stipriai matizavo odą, bet buvo matyti jo poveikis. Tačiau atvykus čia, viskas apsivertė aukštyn kojomis: kremo naudoti nebegaliu, nes kaskart juo pasitepus veikiau primenu disko rutulį, nei matinės odos savininkę. Veidas pradeda blizgėti dar labiau nei įprastai, nepadeda nei matizuojančios pudros, nei servetėlės... Tad, tai kas turėjo potencialo tapti geriausiu sezono atradimu, nuvylė taip, kad neįmanoma nė apsakyti.  

O ką apsaugai nuo saulės naudojate Jūs? Gal atradote stebuklingų priemonių, kurios tapo jūsų holy-grail? Jei taip, būtinai pasidalinkite komentaruose, x

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.