pupa-made-to-last-lip-duo-color-01216JulyJul071119312-3
*PR sample
Nors pasaulis vis dar sėkmingai kraustosi iš proto, dėl tų, retai kam tinkančių rusvų/nude atspalvių, įkvėptų Kylie Jenner, aš vis dar tvirtai laikausi savo nuomonės, kad tokios lūpos - tiesiog ne man. Peržiūrėjus šimtus atspalvių parduotuvėse, youtube video apžvalgų, swatchų internete, net ir labai norėdama prisijaukinti šį trendą, nesugėbėjau to padaryti, iki kol į mano rankas nepakliuvo Pupa Made to Last lūpų duetas: viename gale matinis lūpdažis, o kitame bespalvis blizgesys.
Net pati negaliu patikėti, kad tai sakau ir koks kritiškas šis įrašas tampa, bet negaliu pakęsti ryškių ir blizgančių lūpų. Ryškios matinės lūpos? Nėra nieko gražiau! Ryškios lūpos, kurios dar ir blizga? Hell, no! Toks derinys atrodo, mažų mažiausiai, pigiai, o negana to, dar primena ir tam tikras, socialinio sluoksnio atstoves... Tad atmetus visas ryškias spalvas esančias Made to Last kolekcijoje, liko vos keletas neutralių atspalvių, kurių, deja, fane, iš pirmo žvilgsnio, irgi netapau.
Visgi, lūpdažis pats surado kelią pas mane ir testavimui gavau  atspalvį - natural nude (012). Iš pažiūros, spalva atrodė visai nebloga, tačiau visiškai ne mano skonio... Kiek vėliau, apžiūrėjau atspalvį dienos šviesoje ir mane papirko tai, jog matinėje lūpdažio pusėje, buvo matyti auksiniai blizgučiai, kurie, dažniausiai, man vėl gi nekelia susižavėjimo, bet tą rytą, širdis net spygtelėjo iš laimės, nes jau senokai mačiau kažką panašaus. Nuskubėjau prie veidrodžio ir nedelsdama aplikavau jį tiesiai ant lūpų, luktelėjau 10 sekundžių ir... Nusivyliau. Nors spalvai nudžiuvus ji liko idealiai matinė, lūpos buvo lipnios ir ypatingai sausos. Tačiau užtepus permatomą blizgesį nemalonus pojūtis dingo, lūpos liko sudrėkintos, nelipnios bei atrodė putlesnės nei įprastai. Pasirodo, visa magija slypi būtent ten, kur jos nė nesitikėtum - bespalvyje blizgesyje. 
Tiesa, mano nemeilė rusviems nude atspalviams vis dar liko - bet šis duetas tapo išimtimi, tik net ir esant tokiai išimčiai, lūpdažį tepu ypač atsargiai, nepadaugindama, nes lūpdažio pigmentacija gana įspūdinga. Neapvilia ir jo išsilaikymas ant lūpų, testavau šį duetą tiek darbo dienomis tiek vakarais, gurkšnojant kokteilius bei šokant iki ryto: abiem atvejais likau begalo patenkinta, nes situaciją šiek tiek pataisyti reikėjo tik po labai rimtos vakarienės.
Tad jeigu ir jūs vis dar sunkiai randate nude atspalvį, kuris tikrai Jums tiktų, labai rekomenduoju šansą suteikti Pupa Made to Last lūpų duetui. Juos, kaip visada, galite rasti Kosmada arba Kristiana parduotuvėse.

4 comments

 1. Nuotrauka tai... super :)))Labai graži!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū! Su redagavimu matau dar keletą problemėlių, bet visumoje rezultatu esu labai patenkinta ir aš :)

   Delete
 2. Nuotrauka kaip iš žurnalo! Labai džiaugiuosi tavo įrašu, nes jau buvau pasiilgusi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha, aciu labai :) teko padirbeti prie nuotraukos, nes iprastines jau kiek pabodo, tad smagu sulaukti gero vertinimo! :)

   Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.