Nežinau nė nuo ko pradėti. Viduje vis dar kirba žodžiais nenupasakojoma laimė, ne tik užmetus akis į nuotraukas ir prisiminus TĄ dieną, bet ir visa tai, kas buvo lig jos: pirmus mūsų bendrus namus Romoje. Neįtikėtinai jaukų bei romantišką pasipiršimą, taip pat Romoje. Jausmą tampant krikšto tėvais. Ir geriausiai pamenu mūsų apsisprendimą. Apsisprendimą, iškelti tokias vestuves, apie kokias visad svajojome. 
Tad savo miestietiškas, klasiškas ir modernias vestuves atšokome taip, kaip ir norėjome - apsupti pačių artimiausių žmonių, pačiame gražiausiame mieste, kuriame prasidėjo ir mūsų istorija. Simboliška, kad amžiną meilę prisiekėme amžinajame mieste, bet viskas buvo taip tikra ir taip idealu, kad nesinorėjo jog tai baigtųsi. Bet baigėsi, taip greit, kaip ir atėjo. Ir visas pasiruošimas, kuris, beje, truko apie metus laiko, visas jaudulys ir emocijos, liko tik gražus, šiltas ir nuostabus prisiminimas.
O mūsų trečiadienį, buvo visko, neišvengėme netikėtumų (šiek tiek išgąsdinau visus, kuomet pasibaigus ceremonijai, prie altoriaus nualpau, dabar prisiminti gana smagu, bet tą akimirką pramerkus akis, savo vyro akyse mačiau tik baimę), staigmenų - kuomet dešimtis jaunų vyrų, tik mums užtraukė dainą apie meilę, vidury gražiausios Romos aikštės, ašarų - tariant priesaiką, riedėjo ašaros tiek mums, tiek mūsų svečiams ir, žinoma, šypsenų bei sveikinimų visomis kalbomis - itališkai skambėjęs sveikinimas "Evviva gli sposi!" sekė mus, kad ir kur beeitume. Ironiška, bet tądien nemačiau nieko, apart savo vyro... Pasaulis tarsi išnyko. Mėgavomės kiekviena minute, nes žinojome, kad viskas baigsis jau visai netrukus. 
Tad sprendimas daryti viską taip, kaip norisi, buvo geriausias mūsų kada nors priimtas sprendimas. Ir kai kas nors paklausia, ką keistume po vestuvių, galime drąsiai atsakyti - nieko. Įdėjome tiek darbo ir laiko bei idėjų, kad viskas buvo taip, kaip ir turėjo būti, pradedant maistu, kurį gamino tikri meistrai, o iš svečių girdėjome tik pagyras, baigiant nuotraukomis, už kurias turime dėkoti nepakartojamam Linui Žukauskui. Taip pat, išduosiu mažą paslaptį... Smagiausia, kad visi šventiniai malonumai dar nesibaigė, nes medaus mėnuo, juk turi kažkada įvykti, tiesa? Tad spaudžiame kumščius, kad viskas pavyktų pagal planą! 
Galiausiai, mūsų patarimas visiems planuojantiems - neklausykite kitų žmonių, darykite taip, kaip atrodo geriausia Jums. Klausykite savo širdies, nes tik tuomet turėsite tokią dieną, apie kokią svajojate!

Vestuvių reziumė:
Ceremonijos vieta - Šv.Onos Bažnyčia, Vatikanas
Šventės vieta - restoranas "Di Rienzo", Panteono aikštėje
Užkandžiai - VICE Trionfale
Tortas - "Di Rienzo"
Vyraujančios spalvos - balta, auksinė, juoda
Fotografas - Linas Žukauskas
"Antrasis fotografas" - Rosario Curia
Videografas - Viddi.lt
Žiedai - juvelyras Giedrius iš salono "Ametistas"
Vestuvių spauda - PrintDeco
Plaukai bei šukuosena - Janita Helova
Jaunosios suknelė - Aida Kapočiūtė
Jaunosios bateliai - Prada
Auskarai - Swarovski
Jaunojo apranga - viskas iš Prada
Jaunojo batai - Prada
Jaunojo varlytė - E&M ties
21 comments

 1. Norėjau, kad nuotraukos nesibaigtų... :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. labai ačiū! nuostabu skaityti tokius komentarus :)

   Delete
 2. Dievužėl, kaip gražu!!!! Nežinau, ar gali būti romantiškiau, jaukiau ir... viskas taip spindi jūsų laime, jūsų gražiomis emocijomis, o svarbiausia - meile. Esat nuostabūs!!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, mieloji Patricija :) nuspalvinai mano dieną tokiu komentaru <3

   Delete
 3. va čia tai pasaka su laiminga pabaiga♥

  ReplyDelete
 4. Skaitant visa teksta,nejuciomis pradejau sypsotis,o ziurint nuotraukas,sustojau ties kiekviena ir pati sau pradejau sakyti 'Nuostabu/Kaip grazu!/Tobula/O Dieve!Fantastiska!'Turbut tai viska ir pasako:) Ypatingai 21-oji nuotrauka-grazesnes vestuviu nuotraukos nesu maciusi...Verta visu vestuviniu zurnalu virseliu:) Ah!Tiesiog...tobula!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Agniete, negaliu net žodžiais apsakyti, kokia dėkinga esu :) Ačiū labai už tokį šiltą komentarą! <3

   Delete
 5. Tikrai labai gražią emociją spinduliuojančios nuotraukos :) Laimės jums!

  ReplyDelete
  Replies
  1. ačiū, ačiū ir darkart ačiū :) nuostabu skaityti tokius komentarus!

   Delete
 6. Kiek emocijų! Tiek šiame įraše, tiek pas mane kambaryje jį beskaitant - ir šiurpai bėga, ir aikčioju, ir šypsausi - tokia fantastika, kad žodžiais neišreiškiama! Kaip kažkas teisingai sakė - norėjau, kad nesibaigtų nuotraukos, taip buvo smagu, šilta ir gera žiūrėti... :) Sveikinu, sveikinu ir dar kartą sveikinu, nesvarbu, kad šventė jau praėjo! Kai jūsų meilė tokia nuoširdi, tikiu, kad ir būdama 80-ties šitas nuotraukas su šypsniu žiūrėsit kartu.

  Beje - videografas (??) AR TAI REIŠKIA, KAD GALIME TIKĖTIS IR VESTUVIŲ VIDEO?? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vasare, tokie komentarai - verčia iš kojų :)) šypsaus ir aš, didelis ačiū už gražius žodžius bei palinkėjimus!:*

   Ir taip, vestuvių video tikrai bus :) trumpąja versija, manau, tikrai pasidalinsiu :)

   Delete
 7. Amazing post! It makes me have the hope to marry someone now. And the bride looks so beautiful.

  ReplyDelete
 8. Kokia graži suknelė.. Tikra princesė! Ieškau vakarines sukneles į draugės vestuves, bet jei rasčiau tokią ne baltos spalvos, įtariu, neatsilaikyčiau :D Man labai gražu nuogi pečiai, nes išryškina visų pamirštą seksualią vietą - pečius! O kaip patogumas? Ar nekrenta žemyn? Gal yra kažkokie specialūs pritvirtinimai?

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.