furla-diana-handbag (3)

Paskutinį kartą tokio tipo įrašą rašiau turbūt prieš gerus porą metų! Nustojau juos kurti, nes tuomet atrodė labai "pamaiviška" ir jaučiausi lyg girčiausi (nors nė velnio taip nebuvo), nes, jeigu atvirai, labai pergyvenau dėl to, ką pagalvos kiti... Dabar tokie dalykai, kaip ką pagalvos kiti, paprasčiausiai nebeegzistuoja.
Grįžtant prie temos, esu visiška rankinių ir batų mylėtoja. Jei dažniausiai nematau tisklo investuoti į sezoninius rūbus (na gerai, kašmyro megztuko niekada neatsisakysiu), tai investuoti į rankinę bei batus man atrodo privalu. Kad ir kaip griežtai tai skambėtų, leidžiu sau įsigyti aukštesnės kokybės, klasikinio stiliaus gaminius, kurie ne tik glosto širdį, bet ir atrodo išskirtinai. Tikrai nekeičiu jų kas mėnesį ir nesišvaistau tokiomis investicijomis, kiekvieną sezoną, bet kai ateina laikas - mieliau renkuosi kokybiškus daiktus.
Tad šįkart, mano šaunuolis vyras, žinojęs kaip svajoju apie Furla Diana bag, ją man tiesiog nupirko! Ši rankinė - mano pasidžidžiavimas ir džiaugsmas, todėl jausmas ją turėti atperka net gi jos kainą.  Iš esmės, darau šį įrašą todėl, kad perkant brangesnius pirkinius norisi turėti kuo daugiau informacijos ir buvo gana nelengva rasti informacijos apie šią rankinę. Matyt todėl, kad ji nėra "populiariujų", kiekvienas-nori-ją-turėti rankinių sąraše, nors, man asmeniškai ji fantastiška ir tai, kad neturi jokių skiriamųjų Furlos ženklų išorėje, tampa didžiuliu pliusu.
Rankinė pagaminta iš veršiuko odos, pati oda nėra lygi, tad problemų su įbrėžimais kilti neturėtų. Vidus - verstos odos ir, geriausia dalis,  jis - pilkas! Pilka - mano visų laikų mėgstamiausia spalva, tad pamačius rankinės vidų, nė neabejojau, kad ji skirta man. Nedidelė užsegama kišenėlė viduje irgi tampa teigiamu aspektu, nes joje galima paslėpti tai, ko nereikia matyti kitiems.
Jei gerai pamenu, Diana modelio rankinės būna kelių dydžių (bet nesu tikra, nes parduotuvėje pamiršau paklausti, o internete kažkaip labai jau sunku rasti reikiamą informaciją), manoji - pati didžiausia. Žinojau, kad mažesnė, tiesiog netiktų prie mano gyvenimo stiliaus (nes kur gi tilptų fotoaparatas, drėgnos servetėles, kvepalai ir 5 lūpdažiai?!), tad išsirinkti buvo paprasta. Ir kadangi jau kurį laiką svajojau apie rankinę su grandinėmis, būtent Diana modelis išpildė kiekvieną punktą, mano tobulos rankinės norų-pageidavimų sąraše. Visgi, jeigu rankinė tampa ypatingai sunki, grandinės gali kiek spausti petį, tačiau iš esmės, kadangi ant rankenų yra pritvirtina oda, tai suteikia komforto pojūtį, o tokios rankinės - neturėtų tapti nepakeliamai sunkios.
Sudėtingiausiu pasirinkimu tapo spalva, nes juoda spalva - visuomet atrodo geriausias, saugiausias, protingiausias sprendimas. Bet šįkart mano sprendimui įtaką padarė tai, kad rankinei neteks matyti lietuviškos rudeninės darganos, o Maltoje saulė šviečia turbūt kokius 300 dienų per metus, tad šviesios šiltos spalvos tiks net ir žiemą. Ir turiu pasakyti, kad esu labai patenkinta savo sprendimu, nes rankinė, kaskart ją pamačius, priverčia nusišypsoti.
Tad jeigu svarstote ar verta, galiu drąsiai atsakyti - VERTA! Ir taip, pažadu, parodyti, kaip rankinę derinu kasdieną. Nors aš ją paprasčiausiai nešioju su viskuo, nes kodėl gi ne? Bet derinukas su nauja rankine, vis tiek greitai turėtų pasiekti blogą. Šiek tiek nervinuosi, nes jau senokai to nedariau, bet su Jūsų palaikymu, viskas bus OK!

furla-diana-handbag (2) furla-diana-handbag (1)

2 comments

  1. Pasakiška ir nuostabiai tau tinkanti!!

    ReplyDelete
    Replies
    1. ačiū, brangioji :) čia, galima sakyti, aš rankinėje :D neveltui ji mane taip traukė, kol kas manau, kad tai geriausia investicija mano (rankinių pasaulyje) :)

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.