spinola-bay-st-julians-malta-zest-restaurant
Nė nereikia sakyti, kokia prasta blogo rašytoja esu... Ir nebenoriu nei teisintis nei žadėti, kad bus kitaip, kad bus geriau, nes jau kurį laiką galvoje sukasi idėja pakeisti blogo pavadinimą, išvaizdą (nebegaliu žiūrėti į šią), nusipirkti naują domeną irrrr.... Rašyti vėl. Su malonumu. 
Dabar su malonumu kasdien keliauju į darbą ir kartais (kone kasdien) užsilieku ilgiau, vien todėl, kad jaučiu, kad esu ten kur turiu būti ir šiuo momentu, turiu imti iš darbo viską, ką tik galiu. O savaitgaliai bei vakarai tampa tomis laisvomis, labai vertinamomis akimirkomis, kurias leidžiame kartu su vyru. Malta vasarą - fantastiška! Veiklos tiek, kad tik spėk rinktis. Nors išduosiu paslaptį, kad vis pasvajoju ir apie žiemą, kuomet nebeliks turistų ir Valeta bei likusia dalimi Maltos bus galima mėgautis 100 procentų, nes dabar per turistus, kartais tampa sunku net prasilenkti gatvėje.
Uch, visgi šįkart ne apie tai, atrodo idėjų turiu tiek, kad tik spėk rašyti - ką sužinojau apie Maltą, per pirmąjį gyvenimo čia mėnesį, apie makiažo priemones, atsparias karščiui, paplūdimio būtiniausius, mylimiausias knygas (jų į savaitę perskaitau bent jau dvi, o dažniausiai ir daugiau...), bet viduje kažkas stabdė. Žinau, kad reikia tik prasilaužti, įsivažiuoti į ritmą ir vėl viskas eisis taip, kaip turėtų, bet kartais taip sunku žengti pirmąjį žingsnelį. Tereikia gero spyrio į užpakalį!
Beje, juk pažadėjau pasidalinti ir vestuvinėmis nuotraukomis, bet to dar nepadariau :) Tad niekur nepabėkit, nes šiek tiek plačiau papasakosiu ir apie mūsų šventę bei pasidalinsiu keliomis, mano mėgstamiausiomis, akimirkomis, jau visai greitai!
Atrodo, šįkart nieko nepamiršau, tad keliauju ruošti kitų įrašų, kol dar nedingo darbinė nuotaika, o Jums linkiu lengvos likusios savaitės, bučkis, x

3 comments

 1. Labai gražiai atrodai. Pirmoji nuotrauka labai įkvepianti. Įdomu, kokioje srityje dirbi?:) Iki:) Laukiu naujų įrašų. K.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, Karolina! Pirmoje foto vaizdas tikrai įkvepiantis... O realiai kai pamatai išvis negali atsigrožėti :)
   O darbuojuosi internetinio marketingo srityje!
   pažadu ir naujus įrašus! Jau visai greit :)

   Delete
 2. Good article, your sharing is so nice, love your work!

  ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.