nuxe-pupa-makeup-milano-ysl-kiss-and-blush-elf-warm-bronzer-like-a-doll-fluid-foundation-nars-cruella-makeup-store-bourjois Nereikia nė sakyti, kad makiažias ir +35 laipsnių karštis, mažų mažiausiai nedera? Visgi, gyvenimas saloje turi savų pliusų, nes nuvažiavus prie jūros, visuomet dažadavausi nepalyginamai mažiau, nes jūra bei įdegis veikia stebuklingai ir prie jos, visuomet sau atrodau tiesiog dailiau (malonus sutapimas, kad būtent dabar kasdien esu apsupta jūros iš visų pusių). Tad ir mano makiažo kampelis (čia vietą gauna tik tos priemonės, kurias naudoju kone kasdien, na, išskyrus PUPA makiažo pagrindus, nes net ir šiems dabar per karšta), toks labai jau minimalus, bet jame telpa viskas ko reikia kasdieniam įvaizdžiui:
- maskuoklis iš Make up Store, spalva nr.03;
- bronzeris - vis dar pats mėgstamiausias (naudoju jau antrą pakuotę) iš ELF, spalva warm bronze
- skaistalai - YSL kiss and blush, spalva rose frivole;
- akių šešėliai - Douglas (nr.1) bei Maybelline colour tattoo (on&on bronze).
- lūpdažiai iš Bourjois, YSL, NARS, Tony Moly ir bespalvis blizgesys iš Make up store;
- blizgantis kūno aliejus iš Nuxe, šį be išimčių naudoju kasdien, nes jis ne tik pabrėžia įdegia, bet drėkina odą ir šioji tampa spindinti (tiesiogine to žodžio prasme) bei švelni. Aliejaus dėka, teko sulaukti ne vieno klausimo, ką darau savo odai, kad ji atrodo TAIP gražiai. Beje, sausojo aliejaus originalioji versija man patinka net gi dar labiau. Ech, tik dar vienas įrodymas, kad esu pranzūciškos kosmetikos fanatikė...
Ir netoliese, kartu su šepetėliais slepiasi akių tušas, bet nieko gero šiuo metu nenaudoju, tad ir rekomenduoti neturiu ką (bet labai laukčiau Jūsų rekomendacijų), o antakiams vis dar stengiuosi pabaigti L'oreal Artist brow plumper, kuris manęs visiškai nežavi, bet pastarojo pabaigos taip pat nematyti... Šiuo metu prie veidrodžio kasdien praleidžiu turbūt kokias 5 minutes ir jei atvirai, mėgaujuosi tuo, nes kontūravimai, akių pravedimai bei tobuli antakiai tiesiog ne man. Arba bent jau ne man kasdienai :) O kokios jūsų laiko patikrintos priemonės, kurias renkatės kasdienai? x

2 comments

  1. Tuo laikotarpiu, kai gyvenau Italijoje tikriausiai naudojau mažiausiai makiažo :D Kad ir kokios geros priemonės, esant 35+ temperatūrai niekas ilgai neišlaiko :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Visiška tiesa, o odą tokiu karščiu apkrauti silikoniais praimeriais ar sunkiais makiažo pagrindais, mažų mažiausiai neprotingai. Ir puiku, minimalus makiažas subtiliai pabrėžiantis bruožus - visada geras pasirinkimas :)

      Delete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.