NYX-stay-matte-but-not-flat-powder-foundation-review-kompaktinis-makiazo-pagrindas

Jeigu esate riebios odos savininkė, galiu jus paguosti, Jūs ne viena! Nors visi kaip susitarę teigia, kad riebios odos dėka, ateityje turėsime mažiau raukšlių, bet gyventi kasdien atrodant it blizgiausiam disko rutuliui, mažų mažiausiai užknisa. Gyvenant Lietuvoje nepastebėdavau tokio didžiulio blizgesio, nors aišku, jis niekur nebuvo dingęs, tačiau karščių dėka, mano oda tapo tokia kaprizinga, kad viskas, ką naudojau/naudoju blizga gal tris kartu labiau nei įprastai. 
Tad leidausi į paieškas priemonės, kuri sustabdytų blizgėjimą nors trumpam. Pirmiausia, žinoma, pasidairiau internete, ir tos pačios dienos pietų pertrauką (koks pasiryžimas!), atsidūriau prieš NYX parduotuvės duris, kurioje, žinojau, kad manęs galimai laukia, ne kas kitas, o tikrų tikriausias išsigelbėjimas, dar kitaip žinomas kaip "Stay matte, but not flat" kompktinė pudra/sausas makiažo pagrindas.
Esu minėjusi, kad nemėgstu aukšto maskavimo priemonių (vietoje to renkuosi savo kategorijos sunkiasvorį maskuoklį, supraskit itin aukšto maskavimo) ir lengvus makiažos pagrindus. Bet šios kompaktinės pudros aprašymas teigia, kad makiažo pagrindas ne tik turėtų sutramdyti blizgesį, bet ir padengti odą, nepastebimu makiažo sluoksniu. Ir, turiu pripažinti, kad abi funkcijas jis atlieka puikiai! Pirmiausia, nesitikėjau, kad kompaktinė pudra, gali suteikti tiek maskavimo, tad buvau maloniai nustebinta, nes pastoroji yra lyginama su MAC Studio Fix kompaktine pudra, kurią turėjau prieš gerus metus ar daugiau ir visikai nelikau sužavėta, o ši NYX ne tik perpus pigesnė, bet ir savo paskirtį atlieka geriau. Be to, jeigu norisi dar didesnio maskavimo, galima ją naudoti su drėgna kempinėle, tačiau šio varianto aš išmėginti dar nespėjau, pamenu tik tiek, kad taip naudojant MAC pudra, man patiko net gi labiau. Žinoma, jeigu pudra dar ir nuimtų blizgesį visai dienai, ji taptų tikrų tikriausiu auksu, bet 5 valandų laiko tarpas, karštame ore - irgi geras pasiekimas.
Jeigu Jūs, visai kaip ir aš, susimąstėte, kodėl jos pavadinimas yra "Stay matte, but not flat", išduosiu paslaptį, kad produkte yra mažiausių įsivaizduojamų blizgučių (vos matamų), kurie net ir matizuojant odą, suteikia veidui dimensijos ir jis neatrodo toks plokščias. Taip pat pakuotėje yra ir kempinėlė, kuri, beje, ganėtinai kokybiška ir patogi naudoti, tad viduryje dienos šiek tiek pataisyti makiažą - tampa ypač lengva. Nors, kalbant apie pakuotę - ji tragiška... Jau girdžiu, komentarus, kuriuose teisiama mano manija pakuotėms, bet velniop, jeigu moku pinigus, tikiuosi, kad pakuotė bent jau neklibės. Na, pradžioje ji ir neklibėjo, tačiau užteko vieno nelaimingo atsitikimo ir nuo šiol, ji normaliai net neužsidaro... Be to, visas dizainas toks plastikinis (pigus) ir gremėzdiškas, kad susidaro optinė iliuzija, jog viduje yra daugiau produkto nei iš tiesų, nors taip tikrai nėra. 
Visgi, naujausias mano pirkinys - pasiteisino su kaupu. Mielai naudoju šį pagrindą kasdien, nes jis lengvas ir atlieka tai, ką žada. Nors pudra ir neatrodo labai dailiai mano rankinėje (labai svarbus kriterijus, ar gi ne?), bet ji tapo mano mėgstamiausiu išbandytu produktu šią vasarą, o tai jau - stiprus pareiškimas.

Post a Comment

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.