Uch... Ilgai kaupiausi šiam sprendimui ir viduje vis ieškojau jėgų jam priimti ir apie tai parašyti Jums. Bet nebegaliu ilgiau tylėti ir dingti, kaip į vandenį, kuomet turėčiau dalintis naujienomis ir su Jumis. Mano tinklaraštis - mano mylimiausia vieta internete. Kažkaip čia, visuomet pavykdavo išvengti negatyvo, mano skaitytojai - visad džiugindavo laiškais ir komentarais, kurie stumdavo pirmyn ir tik Jūsų dėka, ši vieta liko tokia pozityvia. 
Deja, atėjo laikas, kuomet reikia padėti tašką. Nežinau ar tai pabaiga su visam, ar tai tiesiog didelė pertrauka, bet atėjo laikas, kuomet šiame gyvenimo etape, blogui tiesiog nebeturiu vietos. Taip, prioritetus galima sudėlioti, tačiau mano prioritetais tampa šeima bei karjera ir šiuo momentu, negaliu nieko sudėlioti kitaip. Pagaliau turiu darbą, į kurį kasdien einu su šypsena. Visiškai atsitiktinai atsidūriau srityje, kuri man tokia įdomi, kad dažnai net nepastebiu kaip pralekia ne tik diena, bet ir savaitė. Atiduodu visą save tam, kas mane veža, o tai kas lieka, keliauja mano mylimiausiam vyrui. Ir viduje tiesiog jaučiu, kad dabar tiesiog esu netinkamoje vietoje ar gyvenimo etape, kad galėčiau tęsti šią veiklą. Nors vis dar abejoju, bet žinau, kad nuimsiu velnišką naštą nuo savo pečių, kuomet blogas ir kaltės jausmas, kad jo nepildau, nebeslėgs ir nebeatims vietos mano mintyse ar nebevogs minučių iš poilsio laiko...
Nauji projektai, nauji vėjai, nauja aš. Norėčiau sakyti, kad pasistengsiu, kad būtų kitaip, bet realybė visgi yra kitokia. Rytai prasideda sporto salėje, vakarai baigiasi - mylimojo glėbyje, draugų rate ar kursuose, kurių niekada negana. Tik savaitgaliais galiu perkrauti mintis ir pasiruošti naujai savaitei ir jei atvirai, emociškai nebeturiu jėgų, kad galėčiau pakalbėti dar ir su Jumis.
Tiesa, vis dar esu didžiausia Instagram fanatikė ir jį tikrinu turbūt 50 kartų per dieną, tad užtikrinu Jus, kad išten aš niekur nedingsiu. Ir toliau Instagram dalinsiuos kosmetika, pirkiniais, džiaugsmais ir vietomis, nes gerais dalykais dalintis reikia, bet neįpareigosiu savęs ir nekelsiu sau streso ties tuo, ko ištęsėti tiesiog negaliu. Instagrame mane galite rasti @mildutep arba spauskite čia.
Tad AČIŪ, kad skaitėte, kad buvote ir palaikote. Aš niekur nedingsiu, tik noriu šiek tiek persigrupuoti mintis. Galbūt grįšiu po kelių mėnesių, gal po metų, o gal negrįšiu visai. Žinau tik tiek, kad, pirmiausia, turiu būti tam pasiruoši. Siunčiu daug meilės ir šypsenų. 
Iki kitų susitikimų, xx

2 comments

  1. Tavo įrašai buvo vieni iš nuoširdžiausių mano skaitytų įrašų - nesistengei niekam įtikti, kopijuoti kitų tinklaraštininkių, tuo ir buvo malonu skaityti tavo įrašus. Linkiu sėkmės ir laukiu sugrįžtant! Smagu matyti tokį nuoširdų žmogų, smagu džiaugtis kartu su juo ir už jį ((:

    ReplyDelete
  2. Skaitau ir atrodo lyg su manimi atsisveikintu mano geriausia draugė!!! :( Tikiuosi pailsėsi ir greit vėl rasiu tavo naujus įrašus, todėl sakau iki kito karto :)

    ReplyDelete

Labai vertinu kiekvieną Jūsų komentarą ir visuomet perskaitau juos visus, tad ačiū, kad komentuojate!

All photos belongs to Fashion Mantra, unless mentioned otherwise. Strictly, no copying allowed. Powered by Blogger.